#1 2013-04-14 22:19:07

Nole

Prezes

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 22
Punktów :   

Gale HWA.

RAW - 22.04.2013



Raw pojawi się w najbliższym tygodniu.

Offline

 

#2 2013-04-23 09:43:24

Nole

Prezes

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Gale HWA.

http://i47.tinypic.com/s6rapy.jpg




Galę rozpoczęła skromna oprawa pirotechniczna, po czym na rampie zabłysły rzymskie ognie i wybrzmiał "Tonight’s The Night". Po chwili muzyka ucichła lecz nie na długo, gdyż wybrzmiewa tym razem „Here Comes the Money” a na arenie zjawił się prezes HWA, Shane McMahon! Prezes ubrany w garnitur pewnym krokiem ruszył na ring, wśród okrzyków fanów, a tam pozował chwilę na narożniku, po czym wziął mikrofon.
http://i48.tinypic.com/6icgly.png
Shane McMahon: Zanim na dobre ruszymy z show, pozwólcie że powitam was na historycznym, pierwszej tygodniówce z pod szyldu HWA! Witaj Waszyngton, mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić, a gwarantuję, że kilka tyłków dzisiaj zostanie zbitych! Mamy dla was niesamowite show, gdyż dzisiaj zobaczymy cztery pojedynki turnieju, który wyłoni pierwszego HWA Championa. W pierwszym z nich Tyson Kidd zmierzy się z Hernandezem, a w walce wieczoru John Cena spotka się z "Cowboyem" Jamesem Stormem!Kolejne wda pojedynki poznacie w czasie trwania tej gali. Jest zatem na co czekać,! Bawcie się dobrze i zapamiętajcie ten dzień, bo to narodziny wielkiej organizacji. A tymczasem powitajcie gwiazdę HWA Tysona Kidda. Oraz jego rywala Hernandeza.


http://i45.tinypic.com/15wic7m.jpg vs http://i49.tinypic.com/jzh34.png
Sędzia chciał już kazać zabić w GONG! Lecz prezes HWA chwycił mikrofon i zaczął mówić.

Shane McMahon
: Panowie wiem że obaj lubicie Hardcor więc zamieniam tą walkę z Normal Matchu na Tables Match.

Tyson i Hernandez wyraźnie zadowoleni czekają na początek starcia. Sędzia sprawdza czy wszystko jest w porządku a po chwili nakazuje uderzyć w GONG!

Panowie od początku spokojnie podchodzili do tego starcia i żaden z nich nie forsował zbytnio tempa. Jednak po chwili ciągłego okrążania ringu Kidd zebrał się na odwagę i postanowił wykonać pierwszy ruch. Tyson atakował rywala pięśćmi tak by odebrać mu jak najwięcej sił lecz na nic to się nie zdało i Hernandez pokazał próbki swoich sił i odepchnął rywala od siebie a następnie powalił go potężnym Shoulder Blockiem. Tyson chwyta się za nos lecz jego rywal się tym nie przejmuje i podnosi go z maty tylko po to by wykonać na nim Body Slam. Hernandez na dodatek odbija się jeszcze od lin i próba Running Senton lecz Tyson w ostatniej chwili odsuwa się i jego rywal z hukiem ląduje na macie. Kidd szybko wraca na nogi i doskakuje do leżącego rywala i zasypuje go gradem ciosów młotkowych. By osłabić prawą rękę rywala zapina na nią jeszcze Headlock. Hernandezowi taka akcja nie sprawia jednak żadnych kłopotów i atakuje głowę rywala ciosami. Kidd po chwili puszcza a Hernandez wykonuje na nim Irish Whip w narożnik. Delikatny rozbieg a następnie próba Corner Slingshot Splash lecz Tyson w ostatnim momencie wystawia kolana na które Hernandez się nadziewa. Od razu wskakuje na narożnik a następnie Dropkick z trzeciej liny. Tyson zbiera ogromny Pop od fanów. Widać że to na niego pozytywnie działa. Hernandez zaczyna powoli wracać ale gdy był już na kolanach Kidd wykorzystał to wykonując na nim Low Dropkick. Tyson wychodzi poza ring i z pod niego wyjmuje stół. Wchodzi z nim do ringu i rozkłada na środku. Chwyta rywala za włosy i próba włożenia go na stół lecz ten kontruje i rzuca go w narożnik. Hernandez zaczyna wracać na swój poziom który regularnie prezentuje i zasypuje rywala całą lawiną ciosów w narożniku. Wchodzi z nim na narożnik i próbuje z tamtąd wykonać Suplex z trzeciej liny lecz Kidd się zastawia i spycha go z narożnika. Następnie dokłada Corner Crossbody na wstającym rywalu. Oboje bardzo mocno ucierpieli lecz Hernandez znacznie mocniej. Tyson schyla się nad rywalem i zamierza podnieść go za włosy lecz ten chwyta go za szyję i próba Gorilla Slam lecz Kidd w ostatniej chwili się ratuje i zeskakuje za plecy rywala a następnie dokłada Roundhouse Kick. Hernandez ląduje na stole a Tyson wchodzi na narożnik. Kidd skacze i wykonuje Diving Splash na rywalu oraz na stół który się łamie.
Zwycięzca Tyson Kidd – Pierwszy półfinalista turnieju o pas HWA

Tymczasem zapraszamy na Backstage gdzie znajduje się Seth Rollins.
Seth Rollins:  Jak każdy chyba dobrze już o tym wie to ja jestem najjaśniejszą twarzą tej federacji. Nie żaden John Cena, CM Punk tylko ja Seth Rollins. Udowodnię wam to w dzisiejszym starciu z  Alexem Shelleyem.  Wygram ten pojedynek i awansuje do półfinału. Prawdę mówiąc wygram wszystko co jest do wygrania w HWA. Jako mój pierwszy cel postawiłem sobie pas HWA. Zdobędę go na Wrestlemanii pokonując jednego z tamtych bez talenci. Wrestlemania będzie historycznym momentem dla mnie jak i dla całej federacji. To właśnie na niej stanę się bez odwołalnie najlepszym na świecie.

http://i49.tinypic.com/rhtz4w.jpg vs http://i49.tinypic.com/1z2mxp4.png

Zawodnicy zaczeli od klinczu na środku ringu. Lepiej w nim poradził sobie Rollins który to zyskał sporą przewagę na starcie. Po chwili wbił rywala w narożnik tylko po to aby tam zaczął atakować go silnymi atakami barkami. Lecz sędzia po chwili go odciągnął i zaczął mu coś tłumaczyć. Rollinsowi to się nie spodobało i odepchnął sędziego i dalej atakował Alexa. Następnie Seth rusza z serią Low Kicków w udo rywala, aż w końcu powala go Enzuigiri!  Potem bezlitośnie kopie go w stylu Randy'ego Ortona, i w końcu podnosi  rywala by powalić go Clotheslinem! Alex w narożniku, szarża Setha, jednak kontra na Back Body Drop! Rollins po tej akcji wylatuje z ringu, a  Shelley chwilowo odpoczywa w narożniku! Chwile jednak potem próbuje odejść od corneru, jednak zostaje złapany za nogę przez Rollinsa i  przewraca się. Seth w tym czasie wraca do ringu lecz za chwile zostaje powalony Dropkickiem. Alex wchodzi na narożnik i  skacze, lecz wprost do Dropkick! Seth szybko wstaje na nogi i pochwili wykonuje Sidewalk Slam!  Przewaga Rollins, chwilowa, czy niekoniecznie? Po chwili Rollins kopie Alexa  w brzuch. Alex jednak szybko wraca na nogi i kontruje Clothesline na Suplex!  Potem znów odbija rywala od lin i Clothesline! I mamy pierwszą w pojedynku próbę pinu: 1...2...Kickout! Nic z tego! Jeszcze  Seth ma w sobie spory zapas sił, co pokazuje od razu na Shelleyu, który podnosił go jednak zaraz po tym otrzymał cios kolanem w głowę! Seth szykował się już pod kolejną akcję zwaną German Suplex lecz tym razem Alex na to nie pozwolił i zaparł się nogą a następnie sam powalił rywala Suplexem. Alex powoli zaczyna wracać na wysokie obroty.  Shelley podnosi rywala a następnie odbija się od lin przy próbie Dropkicku Seth się usunął z drogi rywala a następnie wykonuje na nim kopnięcie w brzuch oraz DDT. Rollins odbija rywala od lin a następnie Seth przerzuca nad sobą przeciwnika, poczym gdy rywal wstał na nogi zainkasował Jumping Cutter. Seth szybko rzucił się do pinu lecz uzyskał tylko 2count. Po jego zachowaniu widać że zamierza kończyć już to starcie. Próba Avada Kedavra lecz Alex w ostatniej chwili robi unik a następnie rusza na falę wraz z Neckbreakerem. Natychmiastowe podniesienie rywala i Belly to belly suplex. Próba jeszcze Gutbustera na kolanko lecz tym razem Seth zeskakuje za plecy rywala a gdy ten się odwraca Seth wykonuje na nim Superkick. Shelley upada a po chwili widzimy Avada Kedavra. Pin 1.2.3..Pinfall
Zwycięzca Seth Rollins – Półfinalista turnieju o pas HWA.

Seth po wygranej walce chwyta za mikrofon:

Seth Rollins: Widzicie to. Tak to ja triumfujący po zwycięstwie. Ten widok na długo zostanie wam w głowach gdyż na każdej gali będziecie mieli ten zaszczyt by mnie takiego oglądać. Jest tak ponieważ w tej federacji jaką jest HWA nie ma rywala godnego dla mnie. Jest tu tylko banda nie ogarniętych ludzi.

Seth chciał już wychodzić lecz na arenie rozbrzmiało „Here Comes the Money”

Shane McMahon: Seth naprawdę uważasz się za najlepszego. Cóż nie zaprzeczę gdyż jesteś geniuszem w ringu ale na pewno znalazło by się kilku osiłków lepszych od ciebie. Nie będę wymieniał po nazwiskach ale wiedz że tak jest. Jestem prezesem tej federacji i to w szczególności ode mnie zależy twoje miejsce w niej. Więc nie zadzieraj ze mną bo może się to dla ciebie źle skończyć.
Po tych słowach Shane opuszcza arenę a chwilę za nim wściekły Seth także opuszcza ring.

Widocznie Seth nie przypadł naszemu prezesowi zbytnio do gustu. Tymczasem przenieśmy się do ringu gdzie jest już uczestnik kolejnej walki czyli Kevin Steen. Nie lada wyzwanie przed nim gdyż jego rywalem będzie Goldberg i on też pojawia się na arenie.

http://i48.tinypic.com/2u3xild.jpg vs http://i46.tinypic.com/2nrjwg3.jpg

Walka rozpoczyna się od potężnego klinczu z którego lepiej wychodzi Kevin I to on od samego początku starcia zaczyna dyktować swoje warunki. Sprowadza rywala do narożnika a tam zasypuje go masą kopnięć w korpus. Sędzia go odciąga a gdy próbował kolejnego ataku nadział się na atak barkiem ze strony rywala. Teraz to Goldberg rusza na mocnych obrotach. Najpierw wykonuje na rywalu mocny Headbutt a następnie dokłada Clothesline z delikatnym rozbiegiem. Na macie Kevin próbował dojść do siebie lecz rywal mu na to nie pozwalał i atakował go różnymi atakami. Po chwili jednak podnosi go za włosy na co sędzia zwraca uwagę a następnie dokłada potężny, Big Boot. Pierwsza próba zakończenia pojedynku kończy się fiaskiem i tylko 2count. Goldberg wynosi rywala na barki i Gutbuster na kolanko. Po chwili odbija się od lin i próba Running Senton lecz Steen w ostatniej chwili się odsuwa i Goldberg ląduje plecami na macie. Od razu Kevin wykorzystuje szansę na zakończenie pojedynku i bez zwlekania zapina Sharpshooter na rywalu. Goldberg krzycz z bólu. Wkońcu jednak podnosi łokcie i z każdych sił próbuje dojść do ringu. Po jakimś czasie mu się to udaje lecz Kevin nie puszcza Submissionu i sędzia jest zmuszony do odliczania 1..2..3..4.Kevin puszcza dźwignię i oddala się od rywala. Steen próbuje podnieść rywala lecz jest już mocno osłabiony i nie daje z nim sobie rady więc zaczyna go atakować w parterze. Następnie Goldberg sam wstaje na nogi lecz zaraz wraca na matę po potężnym Clotheslinie od Kevina. Kevin już nieźle wymęczony ale nadal trzyma kontrolę nad tym pojedynkiem. Z sporymi problemami podnosi rywala i wymierza mu kilka mocnych podbródkowych po których czas na Body Slam.  Odbicie od lin i Running Splash. Po tej akcji Steen przechodzi do pinu. 1.2..Kickout. Kevin chwyta rywala za włosy i podnosi go a następnie wykonuje Sidewalk Slam. Goldberg całkowicie zdominowany przez rywala nie może dojść do głosu.  Kevin zapina jeszcze boczny Headlock tak by osłabić rywala. Na trybunach wzbiera się głęboki doping dla Goldberga. On to słysząc wstaje na nogi i rozbija uchwyt odbija się od lin lecz od razu nadziewa się na kolanko rywala. Kevin od razu próbuje wykorzystać tą okazję i wynosi rywala pod Powerbomb lecz ten to kontruje i zeskakuje z niego a następnie robi unik przed Clotheslinem i odbija się od lin i mamy Spear!!. Goldberg resztkami sił rzuca się do pinu. 1.2.3..Pinffall
Zwycięzca Goldberg

Goldberg po zwycięskim pojedynku celebruje zwycięstwo na narożniku i nie zauważa Sheltona Benjamina który wbiega do ringu za jego plecami. Goldberg zamierza udać się na zaplecze lecz nadziewa się na Superkick. Benjamin podnosi jeszcze rywala i dokłada Paydirt.

Shelton zadowolony opuszcza arenę a nieprzytomnym Goldbergiem zajmują się służby medyczne.
Nie było to zbyt rozsądne zachowania Sheltona prezes HWA na pewno wyciągnie poważne konsekwencje.


Tymczasem zapraszamy na Backstage gdzie Shane McMahon rozmawia z Sheltonem Benjaminem

Shane McMahon:  Shelton co to było. Co teraz zrobiłeś.
Shelton Benjamin:  Shane nie mam zamiaru odpowiadać na te twoje bezsensowne pytania. Chociaż na jedno z nich mogę odpowiedzieć. Chcesz wiedzieć co ja teraz zrobiłem? Zrobiłem to co miałem zamiar od zawsze. Atak na Goldberga to to coś na co zawsze czekałem. Nikt mnie nie powstrzyma przed wyładowaniem mej złości a już na pewno nie ty. Niedługo ktoś jeszcze przekona się o mojej sile.
Shane McMahon:  Nie wydaję mi się by to się stało dzisiejszego wieczoru. Panowie zabierzcie go:

Za plecami Sheltona pojawiają się ochraniarze którzy łapią Benjamina i wyprowadzają go z areny. To oznacza że jego dzisiejsza walka z Jayem Lethalem nie dojdzie do skutku.
W ringu już jest Jey Lethal który miał dzisiaj walczyć z Sheltonem Benjaminem

Jey Lethal: Nie wiem co się przed chwilą wydarzyło ale jestem bardzo zdenerwowany. Taki zawodnik jakim jestem ja powinien mieć pojedynek dzisiaj. Ale nie będę go miał gdyż mój rywal nie jaki Shelton Benjamin został wyprowadzony z areny. Zwrócę się teraz do prezesa federacji Shane McMahona. Chcę dzisiaj walczyć nie robi mi żadnego problemu kto będzie moim rywalem. Zmierzę się z każdym, na dodatek pokonam każdego.

Po chwili na rampie pojawia się McMahon.

Shane McMahon
: Jey wiem że chcesz walczyć ale dzisiaj niestety nie dostaniesz pojedynku. Lecz za tydzień na pewno takowy pojedynek dostaniesz.

Shane po tych słowach opuszcza arenę. Jey bardzo zdenerwowany wychodzi z ringu i idzie na Backstage.

http://i49.tinypic.com/bfny1g.jpg vs http://i47.tinypic.com/ftjzvd.png

Uścisk dłoni i zaczynamy. CM zapina Headlock, odbija się od lin i powala przeciwnika Shoulderblockiem. CM ponownie odbija się od lin, ale tym razem otrzymuje Dropkick. Davey próbował zapiąć Surfboard Submission, Punk nie dał mu się oderwać, więc skoczył mu na nogi. Richards kilka razy uderzył rywala z pięści, Punk odpowiedział tym samym, dołożył Snapmare + Kick w plecy, 1 Count. Brooks popisał się Body Slam, lecz chybił z Leg Dropem. Od tego momentu w ataku był Richards, który popisywał się typowo Heel'owymi atakami.  Wrestler chciał zaatakować swojego przeciwnika, ale został przerzucony za ring. Za ringiem trwa wymiana ciosów, w końcu przewagę zdobywa Davey i przerzuca go nad bandą. Richards szybko wrócił do ringu, gdzie kazał wyliczać swego rywala. Straigh Edge Savior zdążył wrócić do ringu przed wyliczeniem. Tam Davey zapiął mu Headlock, z którego wydostał się poprzez Back Suplex. Punk wykonuje Springboard Clothesline, 1..2..Nie ma. Backbreaker od Punka oraz kolejne ataki Richards odwrócił Irish Whip, jednak przy próbie Corner Dropkicku, Punk zdążył się odsunąć i to Davey ucierpiał na tym bardziej. Obaj zawodnicy odbili się od lin i zderzyli się w pełnym biegu. Po przerwie na reklamy, w ataku Richards. Davey cały czas osłabiał rękę swojego przeciwnika, Snap Suplex od niego, który wchodzi na narożnik. Tam strąca go Punk, wykrzykuje mu Best in The World i wykonuje Frankensteiner. Obaj wolno się podnoszą, CM wykonuje niski Heel Kick, Calf Kick, Clothesline, Spinning Neckbreaker, High Kick i Bulldog. Całe combo udało się, a po chwili CM chciał wykonać już GTS lecz kontra i Crossbody z wcześniejszym odbiciem od lin. Davey wyraźnie zaczyna szybko odzyskiwac siłę i przejmować kontrolę nad rywalem jak i pojedynkiem. Próba German Suplex lecz kontra i CM odpycha rywala od siebie. Na nieszczęście Richards wpadł na sędziego który wypadł po za ring. CM wykorzystuje to i wykonuje Low Blow a następnie GTS. Pin lecz nie ma kto odliczać. Punk wychodzi po za ring i próbuje obudzić nieprzytomnego sędziego. Lecz mu się nie udaję i wraca do ringu gdzie nadziewa się a  Big Boot. Sędzia powoli wraca na nogi i wchodzi do ringu. Davey zamierza wykonać Folding Powerbomb lecz Punk w ostatnim momencie kontruje i wynosi rywala na barki i mamy kolejne GTS. Punk zamierza zakończyć walkę bardziej efektownie i zapina Anaconda Vice. Richards robi wszystko co w jego siłach lecz w ostateczności jest zmuszony do odklepania.
Zwycięzca CM Punk – Półfinalista turnieju o pas HWA

Punk celebruje swoje zwycięstwo a następnie udaję się na Backstage.

Bez większego owijania w bawełnę zapraszamy na Main Event dzisiejszego RAW

http://i49.tinypic.com/2ninn6o.jpg vs http://i47.tinypic.com/35jdlk4.png

Zaczęło się! Zwarcie było wyrównane, jednak wygrał je Cena, który z wielką siłą odepchnął Storma. Kolejne zwarcie wygrane już przez James, czekamy aż to wszystko się rozkręci. Cowboy wykonwał 2 Arm Dragi, następnie przeszedł do  Roll Up, 2 Count. Tym razem w przewadze Cena, James trzymany w Headlocku. Storm chciał zapiąć Sharpshooter, Cena w porę uciekł za ring. Po powrocie wbił przeciwnika w narożnik, dołożył 2 wbicia barkiem i Clothesline - 2 Count. Walka przeniosła się za ring, tam Cena wrzucał rywala w bandy oraz stolik komentatorski. Walka przeniosła się do ringu, Cena popisał się ładnym Belly-to-Belly, co dało mu 2 Count. Cenation zapiął Berhaug Clutch, w którym trzymał Jamesa przez jakies 2 minuty. Kiedy James wydostał się, to natychmiastowo wykonał Sweet DDT. Storm długo zabierał się za kolejny atak, tymczasem Cena chciał to wykorzystać, ale otrzymał za to kilkanaście uderzeń z pięści oraz Spinebuster. Storm szykował się na Body Slam. , tymczasem Cena o mały włos nie wykonał by mu AA. Ostatecznie Johnowi udało się wykonać swoje combo, zakończone Five Knucckle Shuffle. AA się nie udało i obaj toczyli wymianę ciosów na środku ringu. Podczas niej Cena zaskakująco wykonał Dropkick! 1...2...Cowboy odkopał. Cena szykował się na kolejną akcję, ale za to Storm wykonał mu Snap Suplex Oboje wycieńczeni pojedynkiem upadli na matę. ! Kiedy zawodnicy podnieśli się, John wykonał Side Walk Slam, 2 Count. Lider Ceneation wszedł na narożnik, a z niego popisał się Flyinng Leg Drop Bulldogiem - 2 Count. John próbował wykonać Attitude Adjusment, ale Storm skontrował to Codbreaker. Storm zapina dźwignię na Jeną z nóg rywala. John nie poddał się,tylko doczołgał się do lin, których się złapał. Storm okładał Cene pięściami lecz niedługo po tym wszystko się zmieniło i to Storm był w defensywie. Cena trzymał Storma w duszeniu, Storm jednak się szybko wydostał i powalił rywala Dropkickiem. James sygnalizował już Last Call Superkick lecz Cena zrobił unik lecz mu też nie udało mu się wykonać AA a potem obaj zderzyli się poprzez Crossbody. Po chwili jednak obaj wstają Cena złapał Rocka za nogi, wykonał katapultę w narożnik, a po niej Roll Up, 1...2...Nie ma! Cenation posadził oponenta na narożniku, ale sam został z niego strącony i leżał na macie. Storm wykonał Crossbody z narożnika i przeszedł do natychmiastowego pinu 1.2..Kickout. Storm zamierza wykonać już swój finisher czyli Last Call Superkick lecz unik i wyniesienie na barki i po chwili widzimy Attitude Adjusment. John zamierza zakończyć pojedynek w lepszym stylu i zapina jeszcze STF. Storm mimo próby uwolnienia się odklepuje.
Zwycięzca John Cena – Ostatni półfinalista turnieju o pas HWA

Widokiem celebrującego Johna Ceny kończymy to jakże elektryzujące wydanie RAW. Zapraszamy za tydzień.

Ostatnio edytowany przez Nole (2013-04-23 11:10:55)

Offline

 

#3 2013-04-28 22:25:09

CarlossWF

Moderator

Zarejestrowany: 2013-04-19
Posty: 22
Punktów :   

Re: Gale HWA.

Ocena kibiców:

Karta: 8/10
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 7/10
Ocena walk: 8/10

Ocena gali: 8/10

Kibice byli zaszokowani tym co zobaczyli, pierwsza gala wręcz udana przez federację, lecz narzekali trochę na BS, bo mogły by być dłuższe.

Wypowiedź jednego z fanów: "Widziałem Dżona Sine! Widziałem go! Dobra ta gala, spodobało mi się i jestem pewien, że nie byłem tu ostatni raz"
______________________
Bilans po gali:
Widzów: 711

_______________________
Szpital:
-


http://img28.imageshack.us/img28/8619/juvef.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragonrpg.pun.pl www.fallen-sword.pun.pl www.11ac2.pun.pl www.everquest.pun.pl www.sporttechlive.pun.pl